Doprava a platba

Doprava

Osobní odběr Liberec – Cena dopravy a balného: 0,- Kč.

Osobně na adrese provozovny v Liberci, Dlouhý Most 319, Liberec 25, 463 12 Liberec. Vyzvednutí pouze na základě předchozí domluvy. Platit je možné převodem dopředu nebo hotově na místě.

Česká pošta - Doporučeně – Cena balíčku dle sazebníku České pošty. Doporučeně od České pošty. Zboží většinou bývá doručeno do 3 pracovních dnů. Vhodné pro objednávky max. 3 ks zboží. Možnost platit pouze převodem přes účet.

Zásilkovna – Cena balíčku dle sazebníku Zásilkovny. Zboží většinou bývá doručeno do 3 pracovních dnů. Vhodné i pro středně velké objednávky zboží. Možnost platit pouze převodem přes účet.

PPL – Cena balíčku dle sazebníku PPL. Zboží většinou bývá doručeno do 3 pracovních dnů. Vhodné pro velké objednávky zboží. Možnost platit pouze převodem přes účet.

Emailem - Možnost zaslání dárkového poukazu emailem. Ale skutečně jen dárkový poukaz, zboží emailem nepošleme...

Poukaz Vám přijde v elektronické podobě, stačí jej pouze vytisknout a rovnou jej můžete využít. Odesíláme po zaplacení, zpravidla do jednoho až tří pracovních dní. Možnost platit pouze převodem přes účet.

 

Platby

Platba přes účet – Cena (poplatek za platbu): 0,- Kč.

Celková částka (cena zboží i s poštovným) se uhradí na číslo účtu: 670100-2215574668/6210  vedený u mBank. Jako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky. V popisu bankovního převodu uveďte kód objednávky. Po připsání částky na účet Vám bude zboží odesláno do tří pracovních dnů (zpravidla dříve).